DOPRAVNÍ PODNIK měst Mostu a Litvínova, a. s.


Autoškola

Vítáme Vás zde, na stránkách autoškoly. Jsme držiteli Akreditace k provozování výuky a výcviku v rámci zdokonalování odborné způsobilosti řidičů pro účely profesní způsobilosti řidičů pro skupiny C, C+E a D. Naším cílem jsou spokojení studenti, kterým se dostane kvalitního vzdělání. O tom, že se nám tento cíl daří naplňovat, svědčí počet studentů, kteří v naší autoškole úspěšně získávají řidičské oprávnění.
Provádíme povinná pravidelná a vstupní školení řidičů vyplývající z ustanovení zákona č. 247/00 Sb., dále i povinná školení řidičů vyplývající z ustanovení zákoníku práce (tzv. referentů). Rovněž nabízíme možnost získání mezinárodního průkazu obsluhy motorových vozíků v plném rozsahu s platností v celé EU.

Dále bychom Vás rádi informovali o našich cenách a způsobu, jak realizovat přihlášení. Před zahájením kurzu jsou všichni přihlášení uchazeči kontaktováni telefonicky. Uchazeč by měl mít vyplněnou žádost s posudkem o zdravotní způsobilosti a prohlášením ke své zdravotní způsobilosti. Lékařský posudek má platnost pouze tři měsíce před zahájením kurzu.
V žádosti o řidičské oprávnění nemusí být potvrzena zdravotní způsobilost.

V naší autoškole provádíme výuku a výcvik pro získání řidičského oprávnění skupin B, C, C+E, D. Výcvik se provádí na těchto vozidlech:
  • Osobní automobil — ŠKODA FABIA COMBI
  • Nákladní automobil — IVECO ML 160E25 EUROCARGO
  • Tandemový přívěs — SVAN CHTP 18
  • Autobusy — IVECO CROSSWAY, IVECO CITELIS
Ceník kurzů autoškoly
Skupina řidičského oprávněníCena v Kč včetně DPH
B13 500,-
RB/C20 000,-
RC/C+E9 700,-
RC/D20 000,-
RB/D31 000,-
Opravná zkouška450,-

Ceník školení
Druh školeníCena v Kč včetně DPH
Školení podle Zákoníku práce250,-
Pravidelné školení (7 hodin) podle zákona
č. 247/00Sb.
750,-
Pravidelné školení (35 hodin) podle zákona
č. 247/00Sb.
3 750,-
Vstupní školení pro skupinu C, C+E, D (140 hodin)18 200,-
Rozšiřující vstupní školení (45 hodin)14 000,-

Vlastníte řidičský průkaz, ale k řízení vozidla se dostanete jen velmi zřídka? Nebo máte pocit, že vám chybí praxe a sebevědomí a máte obavy pustit se do ostrého provozu na vlastní pěst? Pak je tu pro vás rychlé a jednoduché řešení — domluvte si s námi tzv. kondiční jízdy. Pod dohledem učitele autoškoly absolvujete jízdy v podobném duchu jako při základním výcviku, zaměříme se ale především na zdokonalení vašich řidičských dovedností a orientaci v běžném provozu.

Ceník kondičních jízd
Typ vozidlaCena v Kč včetně DPH za 1 hodinu
Osobní automobil400,-
Nákladní automobil900,-
Nákladní automobil s přívěsem1 000,-
Autobus1 000,-