DOPRAVNÍ PODNIK měst Mostu a Litvínova, a. s.


Objednávka zájezdové dopravy

Údaje o objednateli
Adresa objednatele
zadejte číslo účtu, ze kterého bude hrazena faktura za dopravu
Kontaktní osoba
Zadejte příjmení a jméno kontaktní osoby dle vzoru:
Zadejte tel. číslo, na kterém je dostupná určená kontaktní osoba.
Zadejte e-mailovou adresu, na které je dostupná určená kontaktní osoba.
Údaje o přepravě
Místo a čas přistavení vozidla
:
Cílové místo
Místo a čas návratu
:
Pokud se liší datum dne přistavení vozu a dne plánovaného návratu (např. dvoudenní výlet s odjezdem v sobotu dopoledne a návratem v neděli večer) uveďte tuto informaci do poznámek níže.
Pro mezinárodní dopravu lze použít pouze tato vozidla: IVECO MAGELYS PRO, SCANIA TOURING HD, IVECO CROSSWAY SFR 160 A. Klimatizací disponují všechna vozidla kromě: AUTOBUS MHD
Pokud chcete k vozidlu přiobjednat přívěs zvolte ANO. Přívěs lze připojit pouze k vozidlům vybaveným tažným zařízením, tj. IVECO MAGELYS PRO, IVECO CROSSWAY SFR 160 A, IVECO CROSSWAY SFR 160 C.
CAPTCHA
Tato otázka testuje zda jste člověk, nebo robot a slouží k zamezení posílání automaticky zpracovaných dat. Pro potvrzení spočítejte rovnici níže a do pole za rovnítkem doplňte výsledek.
10 + 7 =
Vyřešte tuto jednoduchou matematickou úlohu a napište její výsledek. Např. pro 1+3 napište 4.
Položky označené znakem * jsou povinné údaje.

Po úspěšném odeslání formuláře Vám nejpozději do 24 hodin přijde na Vámi zadanou e-mailovou adresu zpráva potvrzující jeho přijetí. Pokud se tak nestane, byl formulář vyplněn chybně, neúplně, nebo došlo k technické závadě. V takovém případě Vás žádáme o zkontrolování, zda zpráva neskončila označená jako spam, popřípadě zda nemáte plnou e-mailovou schránku. Následně prosím vyplňte a odešlete formulář znovu. V případě opakovaných problémů s odesláním formuláře nám svůj požadavek prosím zašlete na e-mailovou adresu info@dpmost.cz.












DPmML, a.s. prohlašuje, že osobní údaje obsažené ve formuláři výše budou zabezpečeně uchovány v listinné podobě ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.